Video - Madrid

Menu

Video - Madrid

Jazyková škola španělštiny v Madridu Enforex nabízí výuku španělštiny v jazykových školách v mnoha městech ve Španělsku i v Latinské Americe. Nyní můžete prostřednictvím videa nahlédnout do jedné z nich, konkrétně do jazykové školy v Madridu, v hlavním městě Španělska.
Letní jazykové tábory v Madridu Náš sponzor pořádá letní jazykové pobyty pro mládež v různých městech ve Španělsku. Na letní jazykové tábory Enfocamp jezdí děti z celého světa. Podívejte se na video a zjistěte, jak takové prázdninové kurzy španělštiny v zahraničí probíhají. Nahlédněte přímo na letní tábor v Madridu.

Video - Madrid

Park Retiro (španělsky) Není nic lepšího než strávit nedělní odpoledne v parku Retiro! Tento nejoblíbenější a nejnavštěvovanější pak v Madridu se nachází za Muzeem Prado.
Madrid ve 3D Vydejte se na zajímavou prohlídku po Madridu s aplikací Google Earth. Interaktivní panorama 360° vám ve 3D přiblíží všechny krásy Madridu - můžete si třeba hned vyhlédnout, jaké památky v Madridu navštívíte.
Poznávání města (španělsky) Co byste řekli tomu, kdybyste se mohli podívat na život ve španělském hlavním městě? V tomto snímku uvidíte a virtuálně v Madridu strávíte jeden den i noc a nahlédnete tak pod pokličku krás tohoto krásného města.
V okolí Madridu (anglicky) Objevit a prozkoumat hlavní památky Madridu není vůbec obtížné. Pohybovat se můžete pěšky, v případě delších vzdáleností nebo horkého letního počasí klidně nasedněte na metro.
Museo del PradoMuzeum Prado je muzeem výtvarného umění a uměleckou galerií v jednom. Najdete ho přímo v hlavním městě Španělska a uvnitř objevíte jednu z nejlepších sbírek evropského umění na světě.
Zoo Madrid (španělsky)Zoo v Madridu je někdy místo zoo nazývána akváriem neboli Acuario de la Casa del Campo. Pokud se do zoo vydáte, tak mějte na paměti, že zdejší akvárium určitě stojí za vidění!