Letní jazykové kurzy

Menu

Letní jazykové kurzy

Summer camps classes


Letní jazykové kurzy

Na našem letním jazykovém táboře pro mládež v Madridu jsou vyučovány následující cizí jazyky:

  • angličtina
  • španělština

Jazykové kurzy pro mládež se na letním táboře v Madridu konají:

  • dopoledne každý den od pondělí do pátku
  • 4 vyučovací hodiny denně, každá z nich trvá 45 minut
  • v maximálním počtu 14 studentů na jednu třídu

Na úplném začátku letních jazykových kurzů účastníci absolvují test úrovně znalosti jazyka, aby si ověřili svoje znalosti a mohli být zařazeni do správné skupiny. Pro výuku cizího jazyka jsou dostupné všechny úrovně od úplných začátečníků až po velmi pokročilé.

Po absolvování testu z jazykové úrovně budou mít studenti 4 lekce angličtiny nebo španělštiny každé ráno od pondělí do pátku.

Náš tým vysoce kvalifikovaných učitelů na míru sestavil všechny studijní materiály, které studenti během jazykových kurzů obdrží. Tyto materiály jsou přizpůsobeny pro každou věkovou skupinu a každou úroveň jazykových znalostí. Všichni naši učitelé mají vysokoškolské vzdělání, stejně jako bohaté zkušenosti s prací s dětmi a dospívajícími.

Kvalitní jazykové kurzy jsou velmi důležité pro vynikající znalost cizího jazyka, proto klademe důraz na profesionální, pestrou a zajímavou výuku. Máme však také na paměti, že si studenti během letních prázdnin chtějí užít také co nejvíce zábavy, proto ani ta na našem jazykovém táboře rozhodně nechybí!