Ubytování v Madridu

Menu

Ubytování v Madridu

Madrid, hlavní město Španělska, disponuje mnoha hotely po celém městě ve všech cenových kategoriích. Výběr lokality záleží především na cílech vaší cesty do Madridu. Přijeli jste jako turisté? Jste zde na služební cestě? Dáváte přednost ubytování v klidné tiché oblasti? Láká vás moderní styl? Klasický ráz hotelu? Potrpíte si na luxus?

Levné ubytování můžete prozkoumat na stránce s levnými hotely v Madridu a nebo, pokud se chcete ubytovat v malém penzionu či v mládežnickém stylu, tak se podívejte na penziony a hostely v Madridu. hotel ritz

Nejvíce turistických zajímavostí a historických památek v Madridu se nachází ve čtvrti Huertas a v okolí Puerta del Sol a Plaza Mayor. Jestli preferujete chůzi a chcete mít vše v dosahu, ubytujte se v některé z těchto lokalit. Ubytování přímo na Plaza Mayor či v jeho blízkém okolí najdete na stránce zabývající se hotely na Plaza Mayor.

Chueca je zajímavou oblastí pro přespání. Na rozdíl od Puerty del Sol, která je zaplněná lidmi v kteroukoli denní i noční hodinu, je Chueca klidnou oblastí ve dne a oblastí plnou života v noci.

Gran Vía je velmi hlučná díky intenzivnímu dopravnímu ruchu, ale na druhou stranu zde můžete vybírat mezi mnoha velkými hotelya poloha této hlavní madridské třídy je jednoznačnou výhodou. Sousedí s (od západu k východu): Plaza de España, Puertou del So, Malasañou a Chuecou. Kontakty a bližší informace o ubytování naleznete na stránce s hotely na Gran Vía.

Pokud hledáte ubytování s nádechem luxusu, hledejte mezi klasickým stylem hotelů nebo hotely ve stylu městské elegance. Do první kategorie patří Hotel Ritz (Plaza de la Lealtad 5, tel: +34 91 701 67 67, metro Banco de España, čtvrť Salamanca), který se nachází hned vedle Muzea Prado, a Westin Palace (Plaza de las Cortes 7, tel: +34 91 360 80 00, metro Banco de España, čtvrť Huertas)

Do druhé kategorie lze zařadit nový Hotel Urban (Carrera de San Jerónimo 34, metro Sevilla nebo Sol, čtvrť Puerta del Sol / Huertas), který se může pochlubit plaveckým bazénem na střeše budovy a moderním stylovým barem.